3 Kişilik Oyunlar, birbirinden eğlenceli multiplayer yani çok kişili oyunların geneline verdiğimiz isim sevgili çocuklar. Tıpkı diğer flash oyunlarda olduğu gibi bu oyundada oyun içi karakteri biz yönlendireceğiz fakat bu 3 kişilik oyunlardaki tek fark bu oyunlarımızda karakterlerimizi üç farklı kişi yönlendirebiliyor olması. En eğlenceli ve en güzel 3 kişilik oyunlar ile keyif dolu dakikalar diliyoruz sevgili çocuklar.
Kategoriler
3 Boyutlu Zombileri Ezme Oyunu
Reklamlar
91435
kez oynandı
2.85/5
puan
kategori
Üç Kişilik Oyunlar
27.05.2013
eklendi
Reklamlar
3 Boyutlu Zombileri Ezme Oyunu Oyunu Oyna
Oyun Detayı
3 Boyutlu Zombileri Ezme Oyununda amacımız karşılaşacağımız anatomik olarak değişikliğe uğramış müptezel zombilere karşı yani mutantlara karşı amansız bir mücadele vermek ve arabamız ile bitiş notkasına kadar hasarsız şekilde ilerlemek değerli çocuklar. Birbirinden keyifli 3 kişilik oyunlar arasında siz kıymetli çocuklar için özenle hazırladığımız oyunlarımızdan bir tanesi olan oyunumuz 3 Boyutlu Zombileri Ezme Oyununda kontrolü yön tuşları ile sağlayabilirsiniz. Eğlence dolu dakikalar diliyoruz.
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Oyunla ilgisi olmayan yorumlar onaylanmaz.
yorumlar
İLKER (08.03.2014) demiş ki ;
BU OYUN ÇOK GÜZEL

HİLAL (26.02.2014) demiş ki ;
GÜZELE BENZİYOR AMA OYUNU DAHACA OYNAMADIM.

3 Kişilik Oyunlar, birbirinden eğlenceli multiplayer yani çok kişili oyunların geneline verdiğimiz isim sevgili çocuklar. Tıpkı diğer araba oyunlarıda olduğu gibi bu oyundada oyun içi karakteri biz yönlendireceğiz fakat bu 3 kişilik oyunlardaki tek fark bu oyunlarımızda karakterlerimizi üç farklı kişi yönlendirebiliyor olması. En eğlenceli ve en güzel 3 kişilik oyunlar ile keyif dolu dakikalar diliyoruz sevgili çocuklar.