3 Kişilik Oyunlar, birbirinden eğlenceli multiplayer yani çok kişili oyunların geneline verdiğimiz isim sevgili çocuklar. Tıpkı diğer flash oyunlarda olduğu gibi bu oyundada oyun içi karakteri biz yönlendireceğiz fakat bu 3 kişilik oyunlardaki tek fark bu oyunlarımızda karakterlerimizi üç farklı kişi yönlendirebiliyor olması. En eğlenceli ve en güzel 3 kişilik oyunlar ile keyif dolu dakikalar diliyoruz sevgili çocuklar.
Kategoriler
3 Kişilik Futbol Oyunu
Reklamlar
99383
kez oynandı
2.73/5
puan
kategori
Üç Kişilik Oyunlar
01.05.2013
eklendi
Reklamlar
3 Kişilik Futbol Oyunu Oyunu Oyna
Oyun Detayı
3 Kişilik Futbol Oyununda yapmamız gereken sevgili çocuklar ilk olarak ekranda karşımıza gelecek olan "weiter" yazısına tıklayarak ilerlemek ve sağ alt bölgede bulunan Start yazısına tıklayarak oyunu başlatmak. Birbirinden eğlenceli oyunlardan bir tanesi olan ve siz değerli 3 Kişilik Oyun tutkunu sevgili çocuklar için özenle hazırlanan 3 Kişilik Futbol Oyunumuzu 1-2-3 tuşları ve yön tuşları aracılığı ile kontrol edebileceksiniz. Etkileyici ses efektleri ve görüntü efektleri kullanılarak hazırlanmış olan eğlence dolu bu oyunumuzu keyifle oynayabilir, müthiş dakikalar geçirebilirsiniz sevgili çocuklar.
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Oyunla ilgisi olmayan yorumlar onaylanmaz.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
3 Kişilik Oyunlar, birbirinden eğlenceli multiplayer yani çok kişili oyunların geneline verdiğimiz isim sevgili çocuklar. Tıpkı diğer araba oyunlarıda olduğu gibi bu oyundada oyun içi karakteri biz yönlendireceğiz fakat bu 3 kişilik oyunlardaki tek fark bu oyunlarımızda karakterlerimizi üç farklı kişi yönlendirebiliyor olması. En eğlenceli ve en güzel 3 kişilik oyunlar ile keyif dolu dakikalar diliyoruz sevgili çocuklar.