3 Kişilik Oyunlar, birbirinden eğlenceli multiplayer yani çok kişili oyunların geneline verdiğimiz isim sevgili çocuklar. Tıpkı diğer flash oyunlarda olduğu gibi bu oyundada oyun içi karakteri biz yönlendireceğiz fakat bu 3 kişilik oyunlardaki tek fark bu oyunlarımızda karakterlerimizi üç farklı kişi yönlendirebiliyor olması. En eğlenceli ve en güzel 3 kişilik oyunlar ile keyif dolu dakikalar diliyoruz sevgili çocuklar.
Kategoriler
Efsane Dövüşçünün Dönüşü
Reklamlar
41986
kez oynandı
3.14/5
puan
kategori
Üç Kişilik Oyunlar
14.04.2014
eklendi
Reklamlar
Efsane Dövüşçünün Dönüşü Oyunu Oyna
Oyun Detayı
Efsane Dövüşçünün Dönüşü isimli oyunumuzda eğlenceli dakikaların yanı sıra siz değerli çocuklar için özel olarak hazırlanmış birbirinden keyifli bölümler sizleri bekliyor kıymetli çocuklar. Oyunda belirli bir alanda başlıyor ve etrafınızda bulunan yaratıklara karşı amansız bir mücadele veriyorsunuz. Akıllıca bir strateji geliştirerek ilerlemeli ve düşmanlarınızı ivedilikle yenik duruma düşürmelisiniz. Keyif dolu dakikalar geçirmeniz amacı ile hazırlamış olduğumuz Efsane Dövüşçünün Dönüşü isimli oyunumuzda kontrolü sağlayabilmek ve düşmanlarınıza karşı aksiyon içerisinde bir müdahalede bulunabilmek için yön tuşlarını, w-a-s-d tuşlarını ve oyun içerisinde belirtilen tuş kombinasyonlarını kullanabileceksiniz sevgili çocuklar. Birbirinden eğlenceli 3 kişilik ve daha fazla kişi ile oynanabilen savaş, dövüş, macera içerikli oyunlarımız ile her birinize keyif dolu dakikalar geçirmenizi diliyoruz, iyi eğlenceler değerli çocuklar.
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Oyunla ilgisi olmayan yorumlar onaylanmaz.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
3 Kişilik Oyunlar, birbirinden eğlenceli multiplayer yani çok kişili oyunların geneline verdiğimiz isim sevgili çocuklar. Tıpkı diğer maç oyunlarıda olduğu gibi bu oyundada oyun içi karakteri biz yönlendireceğiz fakat bu 3 kişilik oyunlardaki tek fark bu oyunlarımızda karakterlerimizi üç farklı kişi yönlendirebiliyor olması. En eğlenceli ve en güzel 3 kişilik oyunlar ile keyif dolu dakikalar diliyoruz sevgili çocuklar.